Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy AGMAR S.C. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Świdnicy oraz województwa dolnośląskiego. Nasza Misja to zapewnienie naszym Klientom dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań i ich kompleksowa obsługa. Główne formy naszej działalności to:

1. Sprzedaż artykułów biurowych, komputerowych, chemicznych i spożywczych bezpośrednio do firm, udział w przetargach oraz sprzedaż do klientów indywidualnych.

Swoim klientom proponujemy jedynie artykuły biurowe najwyższej jakości takich marek jak UNI, Esselte, Leitz czy 3M. W przeciwieństwie do innych firm nasza nie jest w żaden sposób ograniczona katalogiem. Nasz katalog traktujemy jedynie jako narzędzie pomocnicze dla naszych klientów. Zamówienia są realizowane w ciągu 24h. Zamówiony towar następnego dnia dostarczany jest przez naszych kierowców we wskazane przez klienta miejsce. W wyjątkowych sytuacjach zamówienie realizowane jest jeszcze tego samego dnia. Poza artykułami biurowymi dostarczamy również środki czystości oraz artykuły spożywcze niezbędne w każdym biurze.

Szanujemy Wasz czas. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, byście wszystkie potrzebne artykuły znaleźli w jednym miejscu - w firmie AGMAR

2. Świadczenie obsługi informatycznej w oparciu o stałe umowy serwisowe (outsourcing).

Coraz większe grono firm korzysta z tej formy współpracy. Umowy serwisowe gwarantują obniżenie kosztów związanych z eksploatacją systemu informatycznego oraz pozwalają na planowanie wydatków związanych z informatyką. Każda firma wcześniej bądź później staje przed wyborem: czy lepiej zatrudnić informatyka czy wynająć zewnętrzną firmę (Outsourcing). Postaramy się Państwa przekonać do skorzystania z naszej oferty usług informatycznych. Korzystając z naszej kompleksowej obsługi, macie Państwo pewność, że poszczególne zadania rozwiązują ludzie, którzy są najlepsi w swojej dziedzinie. Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa informatycznego, które mają na celu ograniczenie kosztów związanych z wydatkami na rozwój infrastruktury IT w przedsiębiorstwie. Pomagamy również w doborze rozwiązań firmom, które planują optymalizację i rozwój swoich zasobów informatycznych. Lata doświadczeń i znajomość najnowszych technologii pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Celem naszej działalności jest przede wszystkim zadowolenie Klienta.

 
Porozmawiaj z naszym
konsultantem

Informacje kontaktowe
zjajdziesz tutaj

Wykonanie firma PROSNET